PDMG Marketing Group

Zmiana siedziby firm

Zapraszamy do Suchego Lasu!

Dodano: 20.07.2015

Dynamiczny rozwój naszych firm sprawił, że biuro na ul. Sczanieckiej 9A/9 przestało spełniać nasze wymagania. Postanowiliśmy więc przenieść się do nowej siedziby zlokalizowanej w Suchym Lesie na ul. Powstańców Wielkopolskich 110.

Budynek zaaranżowaliśmy pod własne potrzeby, dzięki czemu dysponujemy w tej chwili powierzchnią prawie 700m2, w skład której wchodzi ok. 180m2 powierzchni biurowej i ok. 500m2 powierzchni magazynowej. Zapraszamy do odwiedzin! :)

PDMG Marketing Group

Załoga rajdowa PDMG!

Mamy swoją rajdówkę!

Dodano: 26.07.2015

Nasza firma dorobiła się reprezentacji w sportach motorowych! Samochód już jest gotowy (Fiat Cinquecento profesjonalnie przygotowany do rajdów), a naszą załogę zobaczycie już w niedzielę 28.06.15 podczas treningu Automobilklubu Pilskiego na lotnisku w Pile. Bo w końcu nie samą pracą człowiek żyje. ;)

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na naszym profilu na FB.

PDMG Marketing Group

Galeria realizacji PDMG EXPO

Najciekawsze realizacje targowe - I kwartał 2015

Dodano: 19.05.2014

W końcu udało nam się zaktualizować galerię naszych realizacji targowych dodając zdjęcia stoisk z pierwszego kwartału 2015, w tym naszej największej i najbardziej wymagającej realizacji dla ZTE. Znajdziecie ją tutaj.

PDMG Marketing Group

Blog o upominkach firmowych PDMG Gifts!

Nasza nowa inicjatywa!

Dodano: 01.12.2014

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chęci pozyskiwania informacji odnośnie naszej oferty postanowiliśmy założyć BLOG o upominkach firmowych i gadżetach reklamowych.

Chcemy aby ten blog stał się dla Was skarbnicą wiedzy o upominkach firmowych i wszystkim co z nimi związane. Znajdziecie na nim pomysły na gadżety reklamowe i upominki firmowe na każdą okazję, informacje z zakresu know-how m.in. o znakowaniu produktów, odpowiednim obchodzeniu się z nimi i wiele więcej. Będziemy także prezentować Wam najnowsze i najciekawsze gadżety firmowe dostępne w naszej ofercie.

PDMG Marketing Group

Siódme urodziny PDMG!

Kolejny rok za nami...

Dodano: 01.09.2014

Siódemka przez wielu, w tym również przez nas, uważana jest za szczęśliwą liczbę. Ostatni rok był rokiem gruntownej restrukturyzacji wewnętrznej firmy, jej intensywnego rozwoju i ekspansji na rynki międzynarodowe. Okazał się on rokiem pełnym wyzwań, ale (co najważniejsze) także sukcesów. Nic z tego nie miałoby miejsca, gdyby nie ogrom ciężkiej pracy całego naszego zespołu, któremu w tym miejscu chcielibyśmy podziękować. Pozostaje nam tylko życzyć sobie kolejnego tak udanego roku! Pozdrawiamy!.

PDMG Marketing Group

Galeria realizacji PDMG EXPO

Zobacz nasze najciekawsze realizacje targowe

Dodano: 28.07.2014

Bieżący rok upływa nam pod znakiem targów (co oczywiście nie znaczy, że jest to jedyny obszar, w którym działamy ;) ). W końcu udało nam się na chwilę wyrwać z placów budowy i zaktualizować galerię realizacji na stronie PDMG EXPO - znajdziecie ją tutaj.

PDMG Marketing Group

Zmiana form działalności spółek

PDMG Marketing Group Sp. z o.o.

Dodano: 01.03.2014

Z początkiem marca zmieniają się dane rejestrowe naszej firmy - od teraz jest to:

PDMG Marketing Group Sp. z o.o.
ul. Powstańców Wlkp. 110, 62-002 Suchy Las
NIP: 779-242-00-51, REGON: 302657189.

Dział związany z targami otrzymał także swoją własną osobowość prawną, więcej informacji znajdziecie tutaj.

PDMG Marketing Group

Targowy styczeń - PDMG EXPO

Zobacz najciekawsze realizacje stycznia

Dodano: 04.02.2014

Początek roku oznaczał dla nas kilka ciekawych realizacji - najciekawsze z nich to realizacja pawilonu targowego dla koreańskich firm na targach BETT w Londynie oraz stoiska dla LG na targach IMCAS w Paryżu.

Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu na facebooku.

PDMG Marketing Group

Podsumowanie roku 2013

Zobaczcie podsumowanie naszych realizacji

Dodano: 23.12.2013

Stare porzekadło twierdzi, że "Obraz mówi więcej niż 1000 słów." Przed Wami więc rozprawka podsumowująca 2013 rok w naszej firmie - na jakieś 25.000 słów. ;)

Zobaczcie najciekawsze z naszych realizacji i podzielcie się z nami swoją opinią!

PDMG Marketing Group

PDMG EXPO - Budowa stoisk targowych

Inaugurujemy oficjalnie nowy dział naszej działalności

Dodano: 21.10.2013

Postanowiliśmy oficjalnie wydzielić bardzo szybko rosnący dział naszej firmy - PDMG EXPO - zajmujący się budową i organizacją stoisk targowych w całej Europie i nie tylko.

Więcej informacji znajdziecie na zakładce poświęconej stoiskom targowym. Zapraszamy do współpracy!

PDMG Marketing Group

Zmiana adresu biura PDMG Marketing Group

Migrujemy w stronę centrum ;)

Dodano: 01.10.2013

Po ponad 3 latach spędzonych przy ulicy Polskiej, nadszedł czas na zmianę otoczenia. Wybór padł na przestronne biuro zlokalizowane nieco bliżej centrum miasta.

Od dzisiaj możecie znaleźć nas na ulicy Emilii Sczanieckiej 9A/9 (Łazarz - okolice Areny i ul. Głogowskiej).

PDMG Marketing Group

Szóste urodziny PDMG Marketing Group!

Kolejny rok za nami

Dodano: 01.09.2013

Nawet się nie obejrzeliśmy, a tu minął kolejny rok od założenia naszej działalności. Rok obfitujący w wiele wydarzeń i przede wszystkim wiele zmian, zarówno w naszej strukturze, jak i formie działalności. Nie wszystkie transformacje i działania się zakończyły, ale już w tym momencie możemy powiedzieć, że był to jeden z najlepszych okresów w naszej działalności. Oby nadchodzący rok był równie dobry!

PDMG Marketing Group

Nowa lokalizacja reklamy wielkoformatowej!

W samym centrum Poznania!

Dodano: 07.05.2013

W naszej ofercie reklamy wielkoformatowej znajdziecie całkiem nową lokalizację! Znajduje się ona w samym centrum Poznania przy ulicy Dąbrowskiego 33. Powierzchnia reklamowa ma 120m2, a zastosowane rozwiązania montażowe zapewnią nienaganną ekspozycję przekazu reklamowego.

Powierzchnia reklamowa jest dostępna dla nas na wyłączność, dzięki czemu możemy zaoferować Wam naprawdę korzystne ceny, szczególnie przy wynajmie długoterminowym. Zapraszamy do kontaktu!

PDMG Marketing Group

Wyróżnij się lub zgiń!

Zapraszamy na seminarium dla start-up

Dodano: 02.04.2013

Zapraszamy na bezpłatne seminarium pt. „Wyróżnij się lub zgiń! Reguły gry marketingowej dla start-up.” organizowane przez Inkubator Obserwatorium Zarządzania w dniu 19 kwietnia w Poznaniu. Jednym z prelegentów, reprezentujących naszą firmę, będzie Piotr Daniel. Jak twierdzą organizatorzy – celem wydarzenia nie jest jedynie wymiana wiedzy o działaniach marketingowych, ale też zaproponowanie uczestnikom gotowych rozwiązań dla ich firm. To także okazja do rozmowy o tym, jak być wiarygodnym, rozpoznawalnym i popularnym.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora oraz nonameman.pl.

PDMG Marketing Group

Blog branżowy o marketingu i reklamie

Zapraszamy na nonameman.pl

Dodano: 15.03.2013

Współzałożyciel i dyrektor kreatywny PDMG Marketing Group rozpoczął pisanie bloga branżowego, na którym pisze o swojej codziennej pracy, a także zainteresowaniach zawodowych, czyli przede wszystkim o reklamie i marketingu, kreowaniu wizerunku marek, identyfikacji wizualnej i ciekawych kreacjach graficznych. Znajdziecie tam też artykuły dotyczące pozostałych dziedzin biznesu i trochę informacji branżowych.

Zapraszamy do czytania i komentowania na nonameman.pl!

PDMG Marketing Group

Nowa strona internetowa PDMG Marketing Group

Zapoznaj się z nowymi treściami!

Dodano: 11.02.2013

Co prawda nie zajmujemy się na co dzień e-marketingiem, jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy sami nie przygotowali naszej internetowej wizytówki od początku do końca. ;)

Mamy nadzieję, że nowa odsłona witryny okaże się znacznie bardziej funkcjonalna, a koncentracja wcześniejszych marek pod jedną egidą, ułatwi wszystkim Klientom korzystanie z naszych usług i produktów.

Targi

Jedziemy na targi Rema Days!

Zapraszamy do spotkania się z nami

Dodano: 06.02.2013

W dniach 6-8 lutego wizytujemy targi Rema Days. Wiedzę chłoniemy jak gąbka, a nowości wdrażamy na co dzień - dlatego doroczne targi reklamy to znakomita okazja by poznać wszelkie nowinki marketingowe, które z chęcią Wam przekażemy przy najbliższym spotkaniu. Do zobaczenia!

PDMG Marketing Group

Konsolidacja marek w ramach PDMG Marketing Group

Żegnamy adArts Agencja Art&Event, MMS, XGifts

Dodano: 01.02.2013

Nowy Rok to dla nas czas wielu zmian. Jedną z nich jest program ulepszeń poprzez uproszczenie. Znane wielu naszym Klientom marki MMS, adArts Agencja Art&Event oraz Xgifts i towarzyszące im strony internetowe odchodzą do lamusa.

Zapraszamy Was na nową stronę internetową PDMG Marketing Group, która pojawi się w najbliższych dniach! Znajdziecie na niej wszystkie nasze produkty i usług, przedstawione w spójnej, skonsolidowanej i co najważniejsze - jasnej i przejrzystej formie.

Agencja reklamowe

Wigilie firmowe i świąteczne spotkania dla pracowników

Grudzień pracowity jak co roku

Dodano: 20.12.2012

Święta, święta i... no właśnie - wyborny catering, odpowiednio dobrany alkohol, nastrojowa oprawa muzyczna, dystyngowana obsługa, niebanalne dekoracje świąteczne – na to wszystko możecie liczyć powierzając nam organizację firmowej imprezy świątecznej! Przyświeca nam jedna zasada – spotkania świąteczne organizujemy tak, jak chcielibyśmy by nam zorganizowano, czyli... najlepiej i najcieplej. :)

Jednocześnie pragniemy złożyć wszystkim życzenia spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a także samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym w nadchodzącym Nowym Roku! :)

Gadżety reklamowe

Nie tylko elfy Św. Mikołaja przygotowują prezenty ;)

My też mamy pełne ręce roboty!

Dodano: 26.11.2012

Wpis krótki, bo terminy gonią nieubłaganie, a pracy masa. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, by skorzystać z naszych usług. Jak co roku przygotowujemy setki upominków reklamowych, zestawów prezentowych z brandingiem, gadżetów reklamowych - słowem czego tylko dusza zapragnie! Nie zapomnijmy też o kolejnej nowości w naszej ofercie – bombonierki, czekoladki z jadalnym logo na każdej z nich! Jeśli spóźniliście się tym razem, zapraszamy za rok!

Imprezy integracyjne

Halloween - duchy, magia i światło

Moda na eventy o tematyce halloween nie przemija

Dodano: 14.11.2012

Impreza integracyjna dla firmy z branży farmaceutycznej to tylko jedno z wielu zrealizowanych przez nas spotkań o tematyce magii. Autorski scenariusz to klucz do udanej imprezy. Nie tylko Halloween może być magiczną imprezą!

Zobacz zdjęcia z tej i innych realizacji na Facebooku

Imprezy integracyjne

Warsztaty sushi - nietypowy pomysł na integrację

Wspólne przygotowywanie posiłku zbliża

Dodano: 26.11.2012

Kolejna nietuzinkowa realizacja za nami. Nasza Agencja miała sposobność, by przygotować i zrealizować imprezę firmową dla kluczowych klientów korporacji z branży spedycyjnej. Niebanalne wnętrza budynku Concordia Design, profesjonalni masterzy sushi, live sushi-making z transmisją na ekrany LCD, przybory z brandingiem Klienta i składniki do wykonania sushi dla każdego uczestnika, degustacje japońskich alkoholi, open drink-bar i wspaniała zabawa przy muzyce naszego DJ’a sprawiły, że 160 gości bawiło się świetnie na tej imprezie.

Jeśli spodobał Ci się taki pomysł na niebanalne imprezy firmowe, nic prostszego! Wystarczy przesłać nam zapytanie, my zajmiemy się resztą. Więcej zdjęć znajdziesz na naszym profilu na Facebooku

Imprezy firmowe

Apartamenty i luksusowe limuzyny - impreza w Greenpoint

Cross-marketing w praktyce

Dodano: 18.11.2012

Cross-marketing to coraz bardziej popularna forma promocji. Co to takiego? Nic innego jak połączone akcje marketingowe dwóch lub większej liczby marek, których wspólnym mianownikiem jest przede wszystkim grupa docelowa.

Nasza agencja miała przyjemność przygotować oprawę ekskluzywnego spotkania dla kluczowych klientów luksusowej marki samochodowej, obiektu apartamentowego w Poznaniu oraz największego w Polsce brokera nieruchomości.

Piąte urodziny PDMG Marketing Group

Działamy już pięć lat!

Dodano: 27.08.2012

Dokładnie 5 lat temu 27 sierpnia 2007 roku oficjalnie postanowiliśmy przekuć świeżo zdobytą podczas studiów wiedzę o marketingu w solidny biznes i sprawdzić „jak to wygląda w praktyce”. Dziś możemy śmiało mówić, że był to dobry pomysł.

Z okazji naszego jubileuszu chcemy podziękować wszystkim klientom, kontrahentom oraz współpracownikom za to, że byli z nami przez te lata! A teraz idziemy świętować! (ale delikatnie, bo pracy jak zawsze ogrom) :)

Imprezy integracyjne

Nowe zdjęcia z naszych realizacji na profilu na FB!

Zapoznaj się z nowymi zdjęciami z naszych realizacji

Dodano: 20.12.2012

Jak zawsze, zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku .

Czekają na Was nowe galerie z naszych realizacji, a w nich esencja tego, co robimy – oglądajcie, komentujcie, udostępniajcie!


Zaufali nam m.in.