Organizacja eventów

Firmowe imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Imprezy firmowe dla pracowników i klientów

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez integracyjnych zarówno dla pracowników, jak i klientów firm.

Zapewniane przez nas atrakcje zawsze dobrane są pod daną grupę gości i cele jakie chce osiągnąć nasz klient, co gwarantuje wszystkim wspaniałą zabawę połączoną z integracją.

Imprezy integracyjne organizujemy zarówno w okresie letnim jak i zimowym, w plenerach i zamkniętych pomieszczeniach.

Firmowe imprezy integracyjne

Pikniki firmowe

Zabawa na świeżym powietrzu

Nasza agencja profesjonalnie organizuje pikniki firmowe oraz wszelkie inne wydarzenia firmowe o charakterze imprez plenerowych.

W ramach pikników organizujemy liczne konkursy i atrakcje z dużą dawką humoru, ale także adrenaliny.

A wszystko to na świeżym powietrzu i otwartej przestrzeni, w malowniczo położonych miejscach, dostosowanych do tematyki bądź celu pikniku.

Firmowe imprezy integracyjne

Imprezy tematyczne

Rycerze, kowboje, indianie, piraci, żołnierze i inni

Oferujemy Państwu szereg tematycznych scenariuszy, które mogą być wykorzystane zarówno w imprezach teambuildingowych, jak i integracyjnych, a ich elementy mogą stać się wspaniałymi atrakcjami na nawet największych piknikach firmowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie tematyki jak: Era Rycerzy - wojowie średniowieczni, pokazy walki i rzemiosła, turnieje rycerskie; Country - wioska indiańska i miasteczko kowbojów - budowa Tipi, strzelanie z łuku, strzelb i rewolwerów; Jaskiniowcy; Militaria/Extreme; Moto/F1; Piraci/Hawaje i wiele innych.

Firmowe imprezy integracyjne

Teambuilding

Zgrany zespół to podstawa

Zgrany zespół to w dzisiejszych czasach podstawa nie tylko sukcesu, ale i funkcjonowania każdej firmy. Nasza agencja przygotuje indywidualny scenariusz i plan imprezy, który pozwoli na budowę nowych zespołów, bądź zacieśnienie więzi w tych już istniejących.

Specjalnie dobrane atrakcje połączone z częścią szkoleniową, rozwijającą umiejętności uczestników są gwarancją uzyskania zamierzonych wyników.

Firmowe imprezy integracyjne

Otwarcia i jubileusze

Świętowanie ważnych wydarzeń

Nasza agencja oferuje organizację imprez związanych ze wszelkimi otwarciami i jubileuszami. Są to między innymi: otwarcia nowych oddziałów firmy, otwarcia hal produkcyjnych, centrów logistycznych i dystrybucyjnych, otwarcia centrów handlowych, jubileusze powstania firmy, przekształcenia i fuzje firm itp.

Każda oferta i scenariusz są budowane indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb, oczekiwań oraz założeń budżetowych naszych klientów.

Firmowe imprezy integracyjne

Bankiety i konferencje

Podczas targów i nie tylko

Oferujemy kompleksową organizację konferencji, kongresów, sympozjów oraz towarzyszących im bankietów. Duże doświadczenie naszej agencji w branży MICE (meetings, incentives, conferences and events) pozwala nam na realizację każdego przedsięwzięcia, niezależnie od jego skali oraz lokalizacji.

Dzięki umiejętności efektywnego łączenia organizacji części oficjalnej oraz rozrywkowej podczas tego typu wydarzeń zapewniamy klientom oszczędność czasu i pieniędzy oraz możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu.

Firmowe imprezy integracyjne

Spotkania firmowe

Dla grup o najrożniejszej liczebności

Nasz zespół zorganizuje lokalizację, catering i atrakcje dodatkowe, tak, by w miłej i spokojnej atmosferze pracownicy firmy mogli spotkać się przed Bożym Narodzeniem, Wielkanocą, na podsumowanie półrocza, czy inne okazje.

Jesteśmy w stanie dopasować każdą imprezę do życzeń klienta, a jednocześnie dzięki doświadczeniu zaoferować nowe, ciekawe elementy, które dodatkowo uatrakcyjnią spotkanie.

Firmowe imprezy integracyjne

Akcje promocyjne

Prosprzedażowe, wizerunkowe i inne

Aby odpowiednio zbudować w świadomości widzów czy gości eventu pozycję marki naszego Klienta, jego produktów oraz osiągnąć wyznaczone cele m. in. sprzedażowe zapewniamy organizacje akcji promocyjnych.

Niezależnie, czy mówimy o evencie w centrum handlowym, na miejskim rynku, podczas plenerowej imprezy czy najprostszej akcji ulicznej - zawsze proponujemy indywidualnie efektywne rozwiązania, atrakcje dobrane pod grupę docelową, oprawę profesjonalnego konferansjera oraz wiele innych elementów, które nadadzą odpowiedni poziom i charakter realizacji.

Firmowe imprezy integracyjne

Imprezy dla dzieci

Coś dla najmłodszych

Oferujemy Państwu organizację imprez dla dzieci. Niezależnie, czy planują Państwo organizację rodzinnych imprez firmowych, socjalnych, czy też wydarzeń realizowanych w centrach handlowych, kompleksowo realizujemy eventy takie jak: dzień dziecka, mikołajki, imprezy bożonarodzeniowe oraz wielkanocne.

Posiadamy bogate zaplecze realizacyjne, w skład którego wchodzą między innymi: szczudlarze, klowni, animatorzy, kuglarze, mini cyrk, iluzjoniści, pokazy policji i straży pożarnej, wioski westernowe/indiańskie lub rycerstwo.

Firmowe imprezy integracyjne

Dni miast i festyny

Obchody ważnych uroczystości

Ofertę naszej agencji kierujemy także do miast i gmin. Proponujemy współpracę przy organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń regionalnych, takich jak: dni miast i gmin, doroczne festyny, święta regionalne, doroczne imprezy tematyczne itp.

Współpracując z wieloma gminami i miastami na terenie zachodniej Polski, posiadamy bogate doświadczenie jak i zaplecze techniczne, które są niezbędne do prawidłowej realizacji tego typu imprez.

Firmowe imprezy integracyjne

Inne eventy

Dla każdego coś świeżego

Jeśli w powyższej ofercie nie znalazłeś eventu „dla siebie" - prosimy o kontakt. Z całą pewnością będziemy w stanie pomóc i przygotować imprezę spełniającą Twoje oczekiwania.

W kwestii eventów nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Oprawa artystyczna

Firmowe imprezy integracyjne

Impresariat

Gwiazdy i artyści na imprezach

Z wieloma eventami nieodzownie wiążą się występy artystyczne, które uświetniają imprezę, zapewniając jej należytą rangę. Dlatego też oferujemy firmom nasz impresariat. Nasza agencja współpracuje bezpośrednio z większością gwiazd polskiej estrady muzycznej, telewizyjnej oraz kabaretowej.

Zapewniamy wszelkie działania koordynacyjne: począwszy od podpisania umów, uzgodnień w zakresie wymogów estrady, nagłośnienia i oświetlenia (rider) po organizację logistyki występów i indywidualnych uzgodnień z wykonawcami.

Firmowe imprezy integracyjne

Oprawa muzyczna

Bez muzyki nie ma zabawy

Wszelkie imprezy i eventy może umilić zespóły coverowy lub DJ, którzy dzięki swojej muzyce wprowadzą gości w klimat wydarzenia.

W zależności od indywidualnych upodobań zapewniamy profesjonalne zespoły muzyczne, które wykonują aranżację do największych przebojów muzycznych. Ponadto, aby goście mogli sprawdzić swoje umiejętności wokalne i przy tym świetnie się bawić, zapewniamy profesjonalnie przygotowane karaoke.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy tematyczne

Rycerze, kowboje, indianie, piraci, żołnierze i inni

Oferujemy atrakcje tematyczne, m.in rodem ze średniowiecza, gdzie wojowie prezentują pokazy walki rycerskiej, wykorzystując w tym celu różne rodzaje rynsztunku. Dajemy uczestnikom imprezy możliwość przeniesienia się w świat rodem z Dzikiego Zachodu, w tym do miasteczka Country i wioski indiańskiej.

Powyższe dwa przykłady to tylko przedsmak tego, co możemy Państwu zaoferować w zakresie poszczególnych tematyk.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy tańca

Taniec z gwiazdami i nie tylko

Niezależnie, czy mowa o pełnej energii sambie, elektryzującym tangu, pełnym seksapilu tańcu z musicalu Broadway, sztuce walki będącej jednocześnie formą tańca - Capoeirze czy tańcu nowoczesnym - jeśli chodzi o taniec nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Pokazy wykonywane są przez absolwentki szkoły baletowej i solistki teatru muzycznego, co jest gwarancją ich wysokiego poziomu artystycznego. W naszej ofercie znajdują się również tak nietypowe sztuki, jak taniec na szarfach, czy taniec z ogniem.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy wizualne

Lasery, kurtyny wodne i inne

Zajmujemy się przygotowaniem i organizacją widowisk wizualnych, wykorzystujących sztuczne ognie, lasery oraz pirotechnikę sceniczną. Odbywają się one przy pełnej synchronizacji z muzyką, którą możemy dostosować do danego wydarzenia.

Każdy z elementów widowiska może zostać wykorzystany jako osobny pokaz i stać się wspaniałą atrakcją czy wręcz kulminacją wieczoru.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy barmańskie

Latające butelki to dopiero początek

Oferujemy atrakcję w formie EventBar, który dzięki aranżacji dostosowanej do upodobań i wyobrażeń klienta stworzy niezwykły klimat na każdej imprezie.

EventBar zapewnia: wszelkiego rodzaju alkohole, kartę drinków ze szczegółowym opisem składników oraz dokładnymi zdjęciami, specjalistyczne bary, serwowanie drinków techniką barmańską w stylu klasycznym i working flair, widowiskowe pokazy barmańskie, na których negowane jest istnienie prawa grawitacji, a płonące drinki to nic niezwykłego.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy Fireshow

Sztuka okiełznania ognia

Ogień od zawsze fascynował ludzi. Pewnie dlatego, że budził w nich skrajne uczucia: strach, ciekawość, zauroczenie, uwielbienie. W każdym człowieku drzemie głęboko zakorzeniona fascynacja tym pierwotnym, destrukcyjnym żywiołem. Na bazie właśnie tej fascynacji zbudowane są pokazy ognia - fireshow.

Podczas pokazów grupa artystów prezentuje najbardziej widowiskowe techniki, takie jak: iskry, plucie i zianie ogniem, dragon-tail, płonące skrzydła i wachlarze. Wszelkim pokazom towarzyszy muzyka, można wręcz powiedzieć, że jest ona ich integralną częścią. Pokazy wykonywane są w odpowiednich strojach oraz w profesjonalnym makijażu.

Firmowe imprezy integracyjne

Pokazy Bodypainting

Malowanie na ciele

Proponujemy uatrakcyjnienie imprezy bodypaintingiem, czyli sztuką malowania na ciele, która uznawana za jedną z najstarszych form sztuki. Ciała modelek mogą być przyozdobione w dowolne wzory, często imitujące prawdziwy ubiór.

Popularne zastosowanie body paintingu stanowią malowane na ciałach logotypy klienta, wkomponowane w całość malowidła. Strój modelek jest ustalany indywidualnie. Oferujemy również pokazy bodypainingu w technice UV.

Firmowe imprezy integracyjne

Szczudlarze i kuglarstwo

Efektowne performance

Oferujemy jeden z najbardziej uniwersalnych i przyciągających uwagę typów performance. Jest on możliwy do zastosowania niemal na każdej powierzchni i w każdych warunkach. Odpowiednio wyszkolony artysta porusza się na szczudłach o długości (odległość od stopy do ziemi) od 80cm wzwyż, co pozwala szczudlarzowi osiągnąć trzy, a nawet cztery metry wysokości.

Oferujemy także możliwość uatrakcyjnienia swojej imprezy, eventu czy akcji promocyjnej poprzez grę klaunów, mimów oraz pokazy na monocyklach. Są one popularną formą szczególnie na imprezach plenerowych z udziałem dzieci.

Obsługa techniczna

Firmowe imprezy integracyjne

Systemy sceniczne

Od prostych podestów po wielkie estrady

Oferujemy Państwu systemy sceniczne zbudowane z podestów segmentowych 1x2 m, z pełną możliwością regulacji ich wysokości, z zadaszeniem opartym na konstrukcji kratownicowej, wykonanej z aluminium.

Pozwalają one zbudować scenę o maksymalnych rozmiarach 12x12 m. Możliwe jest również skorzystanie z samych podestów scenicznych w wersji minimalnej - 3x4 m. Ponadto zapewniamy słupy pod nagłośnienie z aluminiowych kratownic.

Firmowe imprezy integracyjne

Nagłośnienie i oświetlenie

Zaplecze audiowizualne

Nasza agencja oferuje w pełni profesjonalne systemy nagłośnienia i oświetlenia wliczając w to: zestawy nagłośnienia od 2x500W wzwyż, mikrofony bezprzewodowe i przewodowe w dowolnej ilości, oświetlenie estradowe (reflektory PAR, głowice, światła dyskotekowe, wytwornice dymu, stroboskopy), peryferia niezbędne do poprawnej realizacji dźwięku: procesory, efekty, okablowanie, stoły mikserskie.

Proponowany system nagłośnienia i oświetlenia jest zawsze w pełni dostosowany do wybranych atrakcji i gwiazd wieczoru. Nagłośnienie obsługiwane jest przez profesjonalnych akustyków, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.

Firmowe imprezy integracyjne

Hale namiotowe

Namioty wielkopowierzchniowe

Oferujemy Państwu namioty wielkopowierzchniowe, które często stają się nieodłącznym elementem imprez plenerowych. Maksymalny rozmiar hali namiotowej w naszej ofercie wynosi 1000 m2.

Namioty oparte są na konstrukcji aluminiowej, zadaszone nieprzemakalną tkaniną PCV. Ponadto na życzenie wyposażamy hale namiotowe w drewnianą podłogę, oświetlenie oraz zestawy ław biesiadnych.

Nasze hale namiotowe posiadają wiele możliwości adaptacyjnych, w tym między innymi możliwość łączenia segmentów czy otwierania ścian.

Firmowe imprezy integracyjne

Catering

Podstawa każdego eventu

Przy realizacji imprez zapewniamy kompleksową obsługę cateringową niezależnie od lokalizacji wydarzenia.

Nasi specjaliści dokonują aranżacji strefy cateringu zgodnie z charakterem i tematyką przedsięwzięcia.

Każde przygotowane przez nas menu jest indywidualnie dostosowywane do gustu klienta.

Firmowe imprezy integracyjne

Konferansjerzy

Prowadzący imprezy

Zapewniamy profesjonalne poprowadzenie imprez, eventów, czy też innych akcji o charakterze marketingowym przez współpracujących z nami konferansjerów. Dbają oni o właściwy przebieg wydarzenia, a dzięki umiejętności nawiązania kontaktu z gośćmi, charyzmie oraz wieloletniemu doświadczeniu stanowią gwarancję dobrej zabawy. Dodatkowo przez cały okres trwania imprezy konferansjer może prowadzić konkursy dla gości związane z obraną tematyką i scenariuszem imprezy.

Na życzenie zapewniamy prowadzenie imprezy przez znane osoby ze sceny telewizyjnej i kabaretowej.

Firmowe imprezy integracyjne

Hostessy i animatorzy

Piękne dziewczyny i nie tylko

Podczas realizowanych imprez zapewniamy obsługę profesjonalnych, pięknych hostess. W naszym portofolio znajdą Państwo hostessy posługujące sie biegle językami obcymi. W zależności od potrzeb, możemy również zapewnić im szyte na zamówienie stroje o dowolnym kroju i kolorystyce celem lepszego brandingu.

Animatorzy są nieodłączną częścią imprez zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nasza agencja zapewnia profesjonalnych animatorów, którzy dzięki umiejętnościom i doświadczeniu są w stanie zagwarantować wspaniałą zabawę wszystkich gości.

Firmowe imprezy integracyjne

Urządzenia rekreacyjne

Zwane potocznie dmuchakami

Nasza agencja dysponuje pełnym asortymentem urządzeń dmuchanych i pneumatycznych. W naszej ofercie znaleźć można m.in.: eurobungee, kule zorbing, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, gigantyczne piłkarzyki, byki rodeo i wiele innych rozwiązań.

Zapewniamy transport na terenie całego kraju oraz profesjonalną obsługę techniczną urządzeń.

Firmowe imprezy integracyjne

Aranżacja lokalizacji

Profesjonalnie przystrojone wnętrza

Aby goście imprezy wczuli się w klimat wydarzenia i zapisało się ono głęboko w ich pamięci zapewniamy niestandardowy wystrój każdej lokalizacji eventu, zgodnie z jego tematyką i charakterem. Nasza kreatywność pozwala nam na budowanie nietuzinkowych scenerii zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i otwartej przestrzeni.

Na życzenie możemy miejsce wydarzenia wyposażyć w ekrany LCD ustawione na specjalnych stelażach. Dzięki nim może odbywać się emisja materiałów promocyjnych i wizualizacji podczas trwania całej imprezy.

Firmowe imprezy integracyjne

Zabezpieczenie medyczne

Ambulanse i ratownicy

Organizacja imprez z udziałem dużej ilości osób, w szczególności imprez plenerowych, dodatkowo zaopatrzonych w alkohol wymaga zapewnienia infrastruktury i opieki medycznej.

W zależności od skali eventu zapewniamy odpowiednią ilość karetek klasy „R" i ratowników medycznych z min. 10-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Firmowe imprezy integracyjne

Zabezpieczenie techniczne

Podstawowe elementy techniczne imprez

Organizacja imprez plenerowych pociąga za sobą konieczność wyposażenia lokalizacji wydarzenia w dodatkową infrastrukturę, dlatego zapewniamy mobilne zaplecze energetyczne oraz sanitarne.

Zaplecze energetyczne: oferujemy generatory prądotwórcze, rozdzielnie prądu, niezbędne instalacje i systemy połączeń elektrycznych.

Zaplecze sanitarne: zapewniamy przenośne systemy toalet typu Toi Toi. W zależności od Państwa oczekiwań i rangi imprezy, nasze systemy mogą stanowić podstawowe kabiny WC lub też komfortowe systemy toalet kontenerowych.

Firmowe imprezy integracyjne

Ochrona

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki współpracy z licencjonowanymi agencjami ochrony specjalizującymi się w ochronie imprez masowych, podczas realizowanych eventów zapewniamy bezpieczeństwo i spokój.

Dodatkowo organizowane przez nas imprezy plenerowe w razie potrzeby wyposażamy w odpowiednią infrastrukturę prewencyjną, taką jak, np. barierki ochronne. Parametry ochrony są zawsze dostosowywane do typu przedsięwzięcia oraz jego skali.


Zaufali nam m.in.