Budowa i organizacja stoisk targowych

Stoiska targowe

Stoiska targowe

Stoiska targowe

Stoiska targowe

Budowa i organizacja stoisk targowych

W całej Europie i nie tylko

PDMG EXPO zajmuje się kompleksowym wykonawstwem stoisk targowych i należy do konsorcjum PDMG Marketing Group, z siedzibą w Poznaniu, w zachodniej Polsce.

Naszą misją jest budowanie ekspozycji targowych w taki sposób, by klient nie musiał martwić się o szczegóły techniczne i mógł skupić się wyłącznie na swoich sprawach biznesowych, odbierając stoisko „na gotowo”. Działamy kompleksowo – od projektu 3D po jego całkowitą realizację.

PDMG EXPO dysponuje odpowiednim zapleczem produkcyjnym – stolarniami, halami montażowymi, drukarniami oraz spedycją międzynarodową. Działamy głównie w Unii Europejskiej, jednak chętnie podejmiemy się budowy stoisk targowych w dowolnym zakątku świata. Lubimy wyzwania.

Zasoby naszej firmy tworzy wykwalifikowany zespół pracowników, którzy działają w branży marketingowej od lat. Oznacza to, że nie skupiamy się wyłącznie na budowie stoisk targowych, ale zapewniamy naszym klientom cały szereg usług komplementarnych, które wynikają ze struktury PDMG Marketing Group. Jesteśmy w stanie dostarczyć wszelkiego rodzaju materiały promocyjne jak np. wydruki i gadżety reklamowe. Zapewniamy także obsługę stoisk w formie hostess i promotorów.

PDMG Marketing Group posiada również bardzo bogate doświadczenie w zakresie organizacji eventów marketingowych, które często towarzyszą spotkaniom targowym – za przykład mogą posłużyć imprezy dla klientów i kontrahentów lub imprezy integracyjne.

W naszej działalności bardzo istotna jest uczciwość, kwalifikacje, dokładność i przejrzystość działań. Mamy nadzieję, że będą Państwo mieli okazję przekonać się o tym osobiście, podejmując z nami współpracę i powierzając nam swoje działania wystawiennicze.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej witryny www.PDMG EXPO.eu przeznaczonej dla klientów anglojęzycznych.


Zaufali nam m.in.