Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe Poznań

Gadżety reklamowe

Setki modeli do wyboru

Gadżety reklamowe i upominki firmowe to bardzo efektywny nośnik reklamy. To także narzędzie marketingowe skuteczne w budowaniu przewagi konkurencyjnej i kreowaniu pozytywnego wizerunku każdej firmy. Atrakcyjny i praktyczny gadżet reklamowy bardzo często staje się nieodłącznym towarzyszem użytkownika, nierzadko przekazywany jest on także z „ręki do ręki”. Dzięki temu zasięg przekazu reklamowego jest bardzo wysoki, a informacja o firmie trafia do bardzo szerokiego kręgu odbiorców. Dlatego gadżety reklamowe należy traktować jako inwestycję pozwalającą na kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa oraz pozyskanie nowych klientów.

W naszej ofercie znajdzuje się bardzo szeroki asortyment gadżetów, podzielonych na określone kategorie. Wszystkie oferowane przez nas gadżety posiadają jednak wspólne cechy: są tanie, użyteczne, a przede wszystkim posiadają miejsce przeznaczone na Twoje logo i przekaz reklamowy. Nanosimy je poprzez grawerowanie, tampodruk, sitodruk lub termotransfer. Sposób znakowania zalezy od materiału danego gadżetu reklamowego. Gadżety produkujemy ekspresowo i w praktycznie dowolnych wolumenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami dostępnych gadżetów reklamowych. Znajdują się one w lewej części strony, którą teraz oglądasz. W katalogach tych znajdziesz wszystkie gadżety dostępne na polskim rynku.

Katalog nr 1 to zbiór najbardziej popularnych gadżetów – znajdziesz w nim długopisy, kubki, torby reklamowe, pamięci USB ze znakowaniem oraz wszelkiego rodzaju narzędzia, zawieszki i breloki reklamowe.

Katalog nr 2 (XD) to wybór gadżetów klasy Premium, przeznaczonych dla klientów, którzy chcą obdarować swych kontrahentów czymś wyjątkowym i niestandardowym.

Katalog nr 3 - VWC - to ciekawa oferta w zakresie akcesoriów alkoholowych, opakowań, a przede wszystkim win oraz alkoholi wysokoprocentowych, których nie znajdziesz w sprzedaży sklepowej. Zapewniamy również znakowanie opakowań do alkoholi, a także znakowanie bezpośrednio na butelkach (poprzez grawer).

Ceny podane w katalogach są jedynie orientacyjne. Zawsze możesz liczyć na bardzo korzystny rabat, który uzależniony jest od zamawianego wolumenu oraz metody znakowania i miejsca dostawy.

Jeśli wśród naszych produktów nie ma gadżetu reklamowego odpowiadającego Twoim oczekiwaniom, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przygotujemy indywidualną ofertę, zawierającą propozycje gadżetów dostosowanych do Twoich preferencji.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!


Zaufali nam m.in.