Materiały promocyjne

Agencja reklamowa

Banery reklamowe i siatki mesh

Zapewniamy szybkie terminy wykonania oraz montaż

Oferujemy druk materiałów na podkładzie PCV, powszechnie zwanych banerami:
- banery frontlight - najbardziej popularne rozwiązanie - ekspozycje na ścianach budynków, na płotach oraz we wnętrzach.
- siatki mesh - banery ze specjalną perforacją, która przepuszcza światło - ekspozycje na elewacjach z oknami lub gdy występuje konieczność zminimalizowania wagi zawieszanej ekspozycji.
- banery blockout: mogą posiadać nadruk obustronny - grafika nie prześwituje z drugiej strony.
Wykończenie do wyboru - metalowe oczkowanie montażowe po obwodzie lub zgrzewane tunele na krawędziach.

Agencja reklamowa

Druk na folii i PCV

Większość z rozwiązań dostępnych na polskim rynku

Oferujemy: druk na folii monomerycznej z laminatem lub bez, druk na folii okiennej One Way Vision, druk na folii podklejanej od strony zadruku, druk na foliach podłogowych z laminatem, druk na foliach magnetycznych oraz ploterowe wycinanie wydruków na foliach, wyklejanie powierzchni foliami reklamowymi.

Oferujemy także wykonywanie nadruków bezpośrednio na płytach PCV i plexi.

Agencja reklamowa

Druk billboardów (BBS)

Najtańsza forma ekspozycji zewnętrznej

Oferujemy druk plakatów billboardowych na papierze Blue Back Side.
Wydruki realizujemy na wysokiej klasy maszynach i mediach.

Gwarantujemy szybkie terminy realizacji (nawet 1-2 dni).
Na terenie Wielkopolski oferujemy również usługi wyklejania billboardów.

Agencja reklamowa

Ulotki

Praktycznie każdy format oraz wolumen

Oferujemy druk ulotek już od 500 sztuk!

Formaty: A6, A5, A4, A3, DL oraz niestandardowe (również składane), gramatury papieru: od 135 g do 300 g, uszlachetnienie: lakier dyspersyjny w standardzie, na życzenie foliowanie lub lakierowanie wybiórcze UV.

Zapewniamy również projekty graficzne.

Agencja reklamowa

Teczki ofertowe i foldery

Idealne do prezentacji oferty firmowej

Oferujemy druk teczek firmowych A4.

Gramatura: kreda mat 350 g (inna gramatura na życzenie). Zadruk: zewnętrzny standard, wewnętrzny opcja. Uszlachetnienie: lakier dyspersyjny w standardzie, na życzenie foliowanie mat/błysk lub lakier wybiórczy UV. Grzbiet: 1 bigowy lub 2 bigowy (5 mm). Nakład: od 250 sztuk.

Zapewniamy również projekty graficzne.

Agencja reklamowa

Pozostałe wydruki

Jeśli nie znalazłeś jeszcze tego, czego szukasz

Projektujemy i drukujemy: papiery firmowe, firmowe podkłady biurkowe, katalogi klejone, notesy firmowe, kalendarze reklamowe, wizytówki, plakaty i inne.

Zapewniamy:
- projekty graficzne
- szybkie terminy produkcji
- dostawę na terenie Poznania
- korzystne rabaty przy dużych zamówieniach

Zapraszamy do współpracy!

Systemy ekspozycyjne

Agencja reklamowa

Roll-upy i stojaki reklamowe

Dostępne dziesiątki rozwiązań

Systemy roll-up to efektywna i tania forma ekspozycji reklamowej o wszechstronnym zastosowaniu. System roll-up to aluminiowa lub chromowana kaseta zwijająca oraz grafika reklamowa. Dostępne rozmiary - od 85x200cm do 200x200cm.

Stojaki reklamowe posiadają wszechstronne zastosowanie i wiele wariantów w zakresie rozmiarów oraz funkcjonalności. Systemy, które oferujemy posiadają grafikę jednostronną lub dwustronną. W zależności od modelu, posiadają zastosowanie wewnętrzne lub zewnętrzne.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym katalogiem produktów - pobierz katalog w formie pliku PDF

Agencja reklamowa

Stojaki na ulotki

Proste oraz finezyjne rozwiązania

Stojak na ulotki to tani, a przy tym bardzo efektywny ekspozytor. Proponujemy Państwu cały wachlarz stojaków we wszystkich konfiguracjach rozmiarowo-jakościowo-cenowych. Wspólną cechą naszych stojaków jest to, że większość z nich posiada funkcję składania oraz wyposażonie w poręczną torbę lub walizkę transportową. Na życzenie oferujemy dowolny branding stojaków na ulotki.

UWAGA: w przypadku zamówienia stojaków wraz z projektem i wydrukiem ulotek reklamowych proponujemy korzystne pakiety rabatowe.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym katalogiem produktów - pobierz katalog w formie pliku PDF

Agencja reklamowa

Trybunki i stoliki

Idealne na akcje promocyjne

Trybunki i stoliki promocyjne to solidne konstrukcje wykonane z aluminium, pcv oraz drewna. System wymiennej grafiki umożliwia wielokrotne wykorzystywanie przy promocjach wszelkiego rodzaju produktów i usług. Intuicyjna konstrukcja pozwala na szybkie i łatwe rozłożenie oraz złożenie ekspozytora. Cały zestaw zapakowany jest w poręczną torbę naramienną.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym katalogiem produktów - pobierz katalog w formie pliku PDF

Agencja reklamowa

Ściany pop-up

Niezastąpione na targach i wystawach

Ściany PopUp to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego. Ich zastosowanie to przede wszystkim zabudowa stoisk promocyjnych oraz informacyjnych. Zestaw PopUp to: stelaż aluminiowy, listwy metalowe, grafika reklamowa podklejona taśmami magnetycznymi, kontener transportowy, który w zależności od modelu może pełnić także funkcję trybunki promocyjnej, oświetlenie halogenowe (jako opcja). Całość tworzy zestaw, którego intuicyjna konstrukcja pozwala na łatwe złożenie w 15 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksowym katalogiem produktów - pobierz katalog w formie pliku PDF

Reklama zewnętrzna - outdoor

Agencja reklamowa

Reklama wielkoformatowa

Od kilkudziesięciu do klikuset metrów kwadratowych powierzchni

W naszej ofercie posiadamy najbardziej atrakcyjne lokalizacje pod wielkofomatowe ekspozycje reklamowe w Poznaniu. Wielki format to prestiżowa forma reklamy zewnętrznej, która pozwala w pełni efektywnie budować wizerunek oraz docierać do grupy docelowej.

Oferujemy: wynajem powierzchni, projekt grafiki, wydruk na banerach wielkoformatowych, montaż oraz demontaż banerów wielkoformatowych, oświetlenie ekspozycji. W celu określenia dostępności danych lokalizacji prosimy o kontakt.

Zapoznaj się ze wszystkimi lokalizacjami - pobierz katalog w formie pliku PDF

Agencja reklamowa

Billboardy

Najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej

Oferujemy organizację i realizację kampanii billboardowych na najbardziej popularnych nośnikach, zarówno naściennych jak i wolnostojących: billboardy 12m2 (5,04m x 2,38m), billboardy 18m2 (6m x 3m), billboardy podświetlane od wewnątrz 18m2 i 32m2, billboardy typu scroll (automatyczne przewijanie plakatów), billboardy 48m2 (12m x 4m).

Zapewniamy indywidualną, kompleksową obsługę kampanii: dobór nośników oraz odpowiednich lokalizacji, projekt graficzny billboardu, druk i montaż ekspozycji, monitorowanie kampanii oraz serwis ewentualnych uszkodzeń ekspozycji.

Agencja reklamowa

Przyczepy reklamowe (mobile)

Poruszające się po ulicach billboardy

Nasze mobile reklamowe to przyczepy reklamowe o powierzchni ekspozycyjnej 24m2 (504x238 cm z każdej strony). Dodatkowo, każdy mobil wyposażony jest w profesjonalny system nagłośnienia. Każda realizowana przez nas kampania reklamowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, z uwzględnieniem specyfiki demograficznej i geograficznej grupy docelowej.

Kampanie mobilne realizujemy w całym kraju przez cały rok. Oferujemy kompleksową obsługę kampanii wraz z bieżącą kontrolą przebiegu kampanii i codziennymi raportami z przebiegu działań.

Agencja reklamowa

Oklejanie pojazdów

Od pojedynczych elementów do całej powierzchni

Graficzna ekspozycja na firmowych samochodach to skuteczne i tanie rozwiązanie, które wiąże się z jednorazowym wydatkiem. Systemy wyklejania samochodów, które oferujemy, to grafika o trwałości od 4 do 10 lat, w zależności od zamówionej opcji.

Używamy również specjalnej folii wylewanej, która dostosowuje się do danego kształtu powierzchni oraz folii typu OneWayVision, która dzięki specjalnemu systemowi oczkowania umożliwia widoczność przez szyby.

Agencja reklamowa

Oklejanie witryn

Niezbędne dla każdego lokalu usługowego

Oferujemy wykonanie aplikacji foliami reklamowymi na witrynach firm, biur, punktów usługowo-handlowych, sklepów. Reklamy na szybach wykonujemy na:
- folii monomerycznej (aplikacje krótkoterminowe)
- folii monomerycznej z laminatem (aplikacje długoterminowe)
- folii One Way Vision (umożliwia widok od wewnątrz na zewnątrz)
- folii podklejanej na stronie zadrukowanej (aplikacja od wewnątrz)
- folii wycinanej ploterowo (napisy, litery, loga)

Agencja reklamowa

Znakowanie budynków

W każdym rozmiarze, na każdej wysokości

Oferujemy wewnętrzne oraz zewnętrzne oznakowanie reklamowe budynków, lokali użytkowych, siedzib firm, biur, sklepów itp.

Zapewniamy tablice reklamowe, aplikacje foliowe na szybach, folie podłogowe z nadrukiem, kasetony i inne formy reklamy zewnętrznej.

Agencja reklamowa

Montaż reklam

Również indywidualne konstrukcje

Oferujemy Państwu usługi w zakresie montażu i demontażu banerów reklamowych, montażu i demontażu reklam wielkoformatowych, wyklejania billboardów, aplikacji folii reklamowych, montażu tablic reklamowych.

Wszystkie usługi wykonujemy również na wysokościach - nasi montażyści posiadają stosowne licencje alpinistyczne.

Dostarczamy także indywidualne konstrukcje reklamowe dostosowane do miejsca ekspozycji i indywidualnych preferencji.


Zaufali nam m.in.