Chcesz wiedzieć więcej o nas i naszej ofercie? Zapoznaj się z treścią poniżej!

Ponieważ dobra agencja reklamowa posiada niezbędne doświadczenie i świetnie orientuje się w najnowszych trendach rynkowych, dzięki czemu klient może liczyć na kreatywne rozwiązania dostosowane do jego oczekiwań, które pomogą uzyskać mu zamierzone efekty.

Agencja także (a może nawet przede wszystkim) zdejmuje z jego barków ciężar pracy, której nie może on wykonać samodzielnie - ze względu na brak czasu, wiedzy czy też innych zasobów. Dodatkowo powierzając jednemu podmiotowi realizację całego złożonego przedsięwzięcia, klient zyskuje komfort oraz możliwość skupienia się tylko na kluczowych kwestiach.

Korzystanie z usług agencji jest także w wielu przypadkach korzystniejsze finansowo dla klienta niż próby samodzielnego działania. Każda dobra agencja marketingowa posiada ugruntowane kontakty handlowe z dostawcami i producentami, a swoją działalność opiera na wypracowanych rabatach agencyjnych. Dzięki temu klient agencji przeważnie otrzymuje cenę taką, jaką uzyskałby samemu zgłaszając się do danego producenta czy dostawcy produktów/usług, oszczędzając jednocześnie swój czas i inne zasoby.

Oczywiście, że tak! Nie zajmujemy się jedynie wielkimi, złożonymi zleceniami. Każdy klient może u nas liczyć na fachową obsługę i konkurencyjne ceny, niezależnie od tego czy reprezentuje międzynarodowy koncern czy jednoosobową działalność.

Złóż zapytanie i przekonaj się sam! :)

Choćby dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, setki zrealizowanych projektów, szerokie portfolio zadowolonych klientów (poparte stosownymi listami rekomendacyjnymi), a od samego początku istnienia naszej firmy naszą dewizą jest współpraca. Jesteśmy bardzo elastyczni, potrafimy dostosować się do indywidualnych wymagań każdego klienta. Przy tym wszystkim jesteśmy też konkurencyjni cenowo. Przekonaliśmy Cię? ;)

Jeśli nie, to po prostu skontaktuj się z nami i porozmawiajmy – niczego nie ryzykujesz.

Nie, jeśli oczekujesz opracowania pomysłów oraz ich realizacji w naszym wykonaniu.

Tak, jeśli oczekujesz opracowania samej strategii działań, które realizować będziesz we własnym zakresie.

Oczywiście, od każdej zasady są odstępstwa, więc najprościej będzie jeśli złożysz zapytanie lub skontaktujesz się z nami i opiszesz swoje potrzeby i oczekiwania.

Zdecydowanie nie robimy wszystkiego. Wychodzimy z założenia, że jest sporo racji w powiedzeniu, że jeśli ktoś robi wszystko, to niczego nie robi dobrze. :)

Mimo iż nasza oferta na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo rozbudowana, tak naprawdę jej celem jest możliwość kompleksowej realizacji strategii marketingowych naszych klientów, również za pomocą niestandardowych, kreatywnych rozwiązań, docierających bezpośrednio do wybranej grupy docelowej.

Zdecydowanie nie. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a czasem nawet poza jego granicami.

Są to nasze poprzednie marki handlowe, sukcesywnie włączane do naszej grupy. Istniały one do początku lutego 2013 roku, kiedy to podjęliśmy decyzję o ich konsolidacji, aby uprościć naszą identyfikację wizualną, a także zwiększyć rozpoznawalność naszej firmy na rynku pod jedną wspólną marką - PDMG Marketing Group.

Uprzednio marki odpowiadały za:
MMS - materiały promocyjne, systemy ekspozycyjne i outdoor
adArts - imprezy firmowe i akcje marketingowe
XGifts - gadżety reklamowe


Zaufali nam m.in.